Jak podłączyć Polsat Box do Internetu

Polsat Box to polska telewizja satelitarna. Oferuje kanały telewizyjne w Europie Wschodniej i Środkowej. Oprócz polskiej telewizji satelitarnej, Polsat Box oferuje również usługi wideo over-the-top, takie jak Polsat Box Go. W Wielkiej Brytanii Polsat jest najczęściej używaną usługą telewizji satelitarnej dla polskiej telewizji.

Dekoder Polsat Box dostępny jest w trzech technologiach: Polsat Box 4K lite, Polsat Box 4K i Polsat Box Go. Polsat Box 4K lite to lekkie i kompaktowe urządzenie z Wi-Fi, pilotem Bluetooth i doskonałą jakością obrazu. Posiada również dostęp do bogatej biblioteki treści VOD. To świetny wybór dla osób, które chcą mieć wysokiej jakości i wygodny dekoder. Posiada również unikalną funkcjonalność Duo, która pozwala użytkownikom przełączać się pomiędzy telewizją satelitarną a kablową IPTV.

Polsat Box Go, który posiada pełną bibliotekę filmów, seriali i programów rozrywkowych, kosztuje 50 zł miesięcznie. W pakiecie znajduje się szereg kanałów telewizyjnych, w tym kanały dla dzieci. Użytkownicy mają również dostęp do kanałów muzycznych. Oferuje również opcję multiroom, która umożliwia oglądanie tych samych treści w wielu pomieszczeniach.

Aby uzyskać więcej kanałów, użytkownicy mogą przejść na pakiet premium Polsat Box Go. Pakiet ten kosztuje 50 zł miesięcznie i zawiera ponad 100 kanałów telewizyjnych. Można w nim oglądać także popularne kanały sportowe, kanały naukowe i kanały muzyczne. Posiada również program telewizji interaktywnej. Dostęp do usługi można uzyskać przez stronę internetową lub aplikację mobilną. Aby uzyskać dostęp do usługi, będziesz musiał założyć konto. Będziesz musiał potwierdzić swój wiek i potwierdzić, że nie jesteś robotem.

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem Polsat Box, możesz skorzystać ze specjalnej oferty. Przez ograniczony czas nowi klienci mogą otrzymać ponad 100 kanałów telewizyjnych za darmo. Oferta ta jest dostępna przez pierwsze trzy miesiące abonamentu. Polsat Box Go podlega również licencjonowaniu, więc może być konieczne wniesienie opłaty, jeśli chcesz oglądać niektóre kanały. Ponadto, Polsat Box Go nie ma okresów próbnych. Przed uzyskaniem dostępu do usługi konieczne będzie potwierdzenie wieku, adresu e-mail i zgód marketingowych.

Polsat Box Go nie jest dostępny poza granicami Polski. Aby uzyskać dostęp do pełnego katalogu materiałów, będziesz musiał założyć konto. Za pośrednictwem tej usługi można oglądać większość programów w Polsce. Nie ma jednak czołowych wydarzeń sportowych. Ponadto nie można oglądać kanałów o specyficznej tematyce, np. polityce czy rozrywce.

Polsat Box Go to świetna platforma streamingowa dla osób mieszkających w Polsce. Usługa jest dostępna poza granicami Polski, ale nie wszystkie materiały są istotne. Serwis oferuje bogatą bibliotekę filmów, seriali i programów rozrywkowych, a także wiele kanałów dziecięcych. Oferuje również dostęp do najnowszych premier filmowych i popularnych kanałów sportowych. Serwis przyjmuje płatności kartą, szybkie przelewy, akceptuje blik. Posiada również funkcję blokady rodzicielskiej, która uniemożliwia dzieciom oglądanie nieodpowiednich dla nich treści.

Podobne tematy